تبلیغات
فال،عكس،اس ام اس،آهنگ،كلیپ - فال هفته
تبلیغات
منوی کاربـری

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید . نكته ی بسیار مهم:برای مشاهده این وبلاگ فقط از مرورگر Enternet Explorer استفاده نمایید.

 ...............................

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    ذخیره كردن صفحه!   اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها!   لینک RSS

 ..............................

لینك دونی
لوگو سایت
جستجو
  
نظر سنجی

» چه مطلبی رو بیشتر بذارم؟

آرشیو

بخش : فال ,

 هر شنبه منتظر فال هفته باشید

 

برای خواندن فال خود به ادامه مطلب بروید.

1.1.88   الی   8.1.88

فروردین(بره)

در این هفته بر اثر موضوعی، برای انتخاب و یا اقدامی دچار تردید و دودلی خواهید شد. برای رسیدن به یک مقصد عجول نباشید. در اواخر هفته در نتیجه رسیدن خبری بعضی تردیدهای شما از میان خواهد رفت، به زودی تغییر و تحولی در امور روزانه تان پیش خواهد آمد.در مورد یک دلخوری پیش آمده، بهتر است دنباله قضیه مربوط به آن را نگیرید و آن را فراموش کنید.، چون هر چه بیشتر بخواهید توجیه اش کنید، مبهم تر و پیچیده تر خواهد شد.


اردیبهشت(گاو)

در این هفته سعی کنید مقصود و منظورتان را به طور شفاف بیان کنید، تا بعضی ها را دچار سوء تفاهم نکند و از این بابت مشکلاتی برای شما پیش نیاید. برای انجام کاری و یا معامله ای پول لازم به دست شما خواهد رسید. مسافرتی کوتاه مدت در پیش دارید. سعی کنید برای تمدد اعصاب از اوقات فراغت خود به خوبی استفاده کنید و فکر و ذهنتان را از افکار تیره و نومید کننده به دور نگه دارید.


خرداد(دو پیکر)

یکی از آرزوها و یاخواسته هایتان در این هفته صورت تحقق به خود گرفته و یا در شرف انجام قرار میگیرد. نگرانی ها را از خود دور کنید و مصمم باشید. از قدیم گفته اند در کار خیر حاجت به استخاره نیست. همین روزها واقعیتی برایتان روشن میشود و بعضی فکرهای تیره و تار از سرتان خارج خواهد شد. این روزها خود را خسته و فرسوده احساس می کنید. احساستان درست است و برای چاره بهتر است کمی به خود مرخصی بدهید، هم مرخصی جسمی و هم روحی.


تیر(خرچنگ)

حتمأ خودتان هم پی برده اید که برخی از مشکلاتتان مربوط است به کم رویی تان و ملاحظه کردن دیگران،گاهی لازم است که آدم رودربایستی ها را کنار بگذارد و حرف دلش را صاف و صریح به طرف مقابل بگوید. البته حرف های منطقی که در آن اما و اگر و شاید نباشد. سعی کنید حس حسادت را که به تازگی در وجودتان سربرآورده از خود دور کنید، چون جز رنج دادن خود هیچ نتیجه ای از آن نخواهید گرفت.برنامه ای که در سر دارید به اجرا در می آید.


مرداد(شیر)

یک موضوع عاطفی با موانعی برمی خورد و برای مدتی متوقف و شما را دل نگران خواهد کرد. در این هفته از دعوت به گفتگو و مشاوره سرباز نزنید و سعی کنید که در این گونه جلسات شرکت کنید تا دیگران هم نقطه نظرهای شما را بشنوند و مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد. یک فرصت خوب و یک شانس کمیاب بر سر راه دارید. برای پیشبرد یک امر اجتماعی خود را از کمک های فکری و یا عملی دیگران بی نیاز ندانید. بهتر است کمی از خودخواهی های خود بکاهید.


شهریور(خوشه)

اگر بنشینید و کلاهتان را به قول معروف قاضی کنید، خواهید دید که برخی از مشکلاتتان ناشی از این بوده که به توصیه ها و حرف های مشفقانه نزدیکان خود بی توجه بوده اید. پس بهتر است کمی هم از خود نرمش و انعطاف نشان دهید. یک اتفاق خوب و امیدوارکننده بر سر راه دارید.از یک رقابت و یا آزمون موفق بیرون خواهید آمد. به زودی طرف مورد نظر متوجه حسن نیت و صداقت شما خواهد شد.


مهر(ترازو)

در این هفته از تصمیمی که گرفته بودید و یا کاری را که شروع کرده بودید، پشیمان خواهید شد. از یکی که از او انتظاری نداشتید خدماتی در حد فداکاری خواهید دید. آنچه را که در جستجوی آن بودید، پیدا می کنید. یک مسافرت کوتاه مدت اما بسیار مفید خواهد داشت. سعی کنید به افکارتان نظم و ترتیبی بدهید و از پریشان شدن آن جلوگیری به عمل آورید تا بتوانید برای آینده تصمیم درستی بگیرید.


آبان(کژدم)

به زودی موجباتی فراهم می آید که بر اثر آن خواهید توانست یکی از خواسته های قدیمی خود را برآورده کنید.بیهوده خود را از جمع دوستان و یا جمع خانوادگی کنار نکشید و آن را نوعی آسودگی خاطر نپندارید، چون در صورت استمرار انزواطلبی بر روحیه و اخلاق شما لطمه وارد می آید. سعی کنید در کارهای اجتماعی و خانوادگی مشارکت داشته باشید ، یک اختلاف مالی بر رابطه شما با یکی از نزدیکان اثر منفی می گذارد.


آذر(کمان)

با نشان دادن حسن نیت خود، می توانید بر بعضی سوء تفاهم های خانوادگی پایان دهید. برای آنچه که از دست داده اید، غم وغصه به دلتان راه ندهید و خود و یا دیگران را مورد سرزنش قرار ندهید، چون خیلی زود این عارضه جبران خواهد شد. در این هفته نسبت به دوستی و صمیمیت یکی از اطرافیان دچار شک و تردید خواهید شد. نسبت به انجام برنامه ای که در خیال دارید، نگرانی و تردید به خود راه ندهید و به توانایی های خود مطمئن باشید.


دی(بز)

سعی کنید احساسات واقعی خود را پنهان و یا مغشوش جلوه ندهید، مطمئن باشید حرف دل حتما به دل طرف مقابل می نشیند.ماسک به چهره زدن و نقش بازی کردن چه در رفتار و چه در گفتار خیلی زود رو می شود و ماهیت خود را نشان می دهد. به زودی با اتفاقی احساس خواهید کرد فصل تازه ای در زندگی تان باز شده است.با کمک شما یکی از بلاتکلیفی بیرون می آید، پس بهتر است او را چشم انتظار نگذارید.


بهمن(دلو)

این روزها بهتر است خود را به دست امواج احساسات بسپارید و منطقی و معقول فکر کنید و تصمیم بگیرید. برای انجام یک معامله مهم فرصت های خوبی به دست می آورید. یک مشکل و یا یک مانع بر سر راه برنامه مورد علاقه تان پیش می آید، اما اگر کمی تدبیر کنید می توانید از کنار این مانع بگذرید. این روزها همچنین باید به فکر سلامتی خود باشید و بعضی دردها و کسالت ها را دست کم نگیرید.


اسفند(ماهی)

اگر کمی به خود و امکانات و توانایی های خود بیندیشید خواهید دید که مثل خیلی های دیگر هستید، پس انتظارهای شما از زندگی نیز باید در همان حدی باشد که دیگران از زندگی دارند. اگر کمی از توقعات و زیاده طلبی ها کم کنید و به آنچه که دارید قانع باشید بخش قابل ملاحظه ای از ناراحتی های شما کاسته میشود. به عبارتی دیگر زندگی را برای خود و اطرافیان خود آسان بگیرید.آن وقت راحت تر خواهید بود. از یک نوآشنا پیشنهادی تازه و مفید خواهید شنید. هدیه هایی در راه دارید

نوشته شده در - ساعت -
لینك ثابت   نویسنده : سجاد ساعت 10:48 ب.ظ تاریخ : شنبه 1 فروردین 1388   نظرات ()
:: مطالب پیشین
:: لینک باکس و تبلیغات
http://www.tehranwebs.ir/